Výstražná reflexní vesta - ČSN EN ISO 20471

Výstražná vesta podle normy ČSN EN ISO 20471 s identifikačním číslem notifikované osoby, vhodná pro činnosti a pohyb na komunikacích a všude tam, kde je potřebná vysoká viditelnost na velkou vzdálenost. 

Reflexní výstražná vesta je povinnou součástí výbavy firemního i soukromého vozidla. Reflexní vesta slouží jako ochrana v nepřehledné situaci (např. při nehodě či výměně pneumatiky) a zároveň zvyšuje bezpečnost provozu zviditelněním osoby pohybující se po silnici nebo stavbě. Používáním reflexní vesty výrazně zvyšujete svou bezpečnost. Doporučujeme vybavit automobil reflexními vestami v počtu odpovídajícímu počtu míst k sezení. 

Na výstražné reflexní vesty a pracovní oblečení nabízíme reklamní potisk loga nebo názvu vaší firmy, klubu, organizace

velikost:  S-3XL 
materiál: 100%PES
barvy: oranžová nebo žlutá
možnosti technologie potisku: sublimace, sítotisk, flex folie 

Samotný výběr vhodné technologie vám nabídneme na základě zaslání tiskových dat.

Cena u vesty neobsahuje cenu potisku. 

V tabulce uvádíme orientační ceny za potisk různými technologiemi tisku:  
pod tabulkou jsou vysvětleny různé způsoby tisku


ceník potisku reflaxní vesty

Sublimace - transfer  = černý nebo vícebarevný tisk. Sublimační potisk tiskne jen  CMYK barvy bez bílé!. U barevného tisku je nutné vzít v potaz, že barvy nejsou krycí a mísí se s barvou vesty. Tedy mění tón tištěné barvy a nelze tak zajistit přesnou barevnost vašeho firemního loga. Výhodou je nízká cena a vysoká odolnost tisku.

Flex folie = vhodné pro vícebarevné loga které lze vyříznout plotrem. Díky skládání barev do vrstev je tato volba cenově náročnější na druhou stranu vám poskytne možnost věrného podání barev a zachováte tak věrný vzhled vaší identity. Nevýhodou této varianty je omezení pevně daným vzorkovníkem barev. Lze použít odraznou reflexní folii v plném rozsahu nebo jen jako doplňkově a tím tak zvýraznit například samotný název firmy nebo webové adresy či některé partie loga.

Sítotisk =  vhodná technologie v tomto případě od 300ks. Výhodou jsou plně krycí barvy. Další výhodou je nabídka obrovské škály barev dle Pantone vzorkovnice. Tato technologie není cenově výhodná pokud vaše logo obsahuje více barev nebo dokonce barevné přechody. Samotnou kalkulaci vám zdarma nezávazně vypracujeme na základě zaslání tiskových dat.


Ceník:

Od 1 ks: 82,00 Kč/ks
Od 50 ks: 68,00 Kč/ks
Od 100 ks: 65,00 Kč/ks
Nastavit vlastní design

Vyberte si motiv