odlitky

3D odlitky - vzpomínka na celý život

3D odlitky - sady a příslušenství na odlévání ručiček a nožiček vašich dětí

Nyní na všechny produkty na http://www.3d-odlitky.cz/ nad 200,-Kč sleva 10% po použití kódu SP-10 Slevový kód SP-10 zadejte do kolonky dole v objednávce a sleva se vám automaticky odečte
Stát se rodičem je opravdu něco výjimečného. Milujete vaše děťátko od prvního okamžiku, co víte, že jej čekáte. Máte schovaná fota z ultrazvuku, video vašeho miminka hned po narození, první úsměv, první samostatné krůčky?
Žádné fotografie ani video nedokáží zachytit vzpomínku na vaše miminko tak živou, jako 3D odlitek jeho ručiček nebo nožiček. Fascinující vzpomínka na vaše nejmenší zůstane díky 3D odlévacím sadám po celý život.


3D ODLITEK se stane nedocenitelnou připomínkou nejen pro Vás, ale i pro prarodiče nebo samotné miminko. Každý rodič zajisté prožívá narození svého potomka s obrovskou intenzitou a chce si do paměti vrýt každičký okamžik a detail z jeho dětství. Fotografie nebo video umí zachytit mnoho, ale nikdy si na ně nebudete moci sáhnout.

Práce s odlévací sadou je velice snadná a zvládne to opravdu každý. Výsledný produkt je opravdu realistický a zaznamenává veškeré drobnosti, záhyby kůže. Součástí každého balení je podrobný návod. Pokud se chcete dopředu ujistit, že je to opravdu tak snadné, můžete si prohlédnout instruktážní video, které je dole pod tímto článkem. Neváhejte a odlitek udělejte co nejdříve.

3D odlévací sada rodinná, semknuté ruce vhodné jako rodinná památka. Tato největší 3D odlévací sada pro dospělé semknuté ruce obsahuje 800g hmoty na odlití jedné formy + 1800g umělého kamene na odlití samotné sošky rukou Doporučujeme vnoučata s prarodiči, maminka-či tatínek s dítětem, novomanželé, milenci a podobně.


Vaše zlatíčko

Obsah balení:
  • Z této sady vyrobíte jedny semknuté ruce
  • 2x plastový kyblík na odlití s obsahem 3l
  • 800g hmoty pro formu
  • 1800g hmoty umělého kamene
  • obsahuje i nádobu na odlití
  • návod na použití

Kód SP-10 na slevu 10% uplatníte ZDE kde ho vložíte v košíku dole do kolonky v objednávce
3D odlévací sada rodinná, Semknuté ruce celková hmotnost 2600g - kompletní sada hmot a příslušenství na vytváření odlitků - nyní u nás se slevou 10% po zadání kódu SP-10 do objednávky.