O nás

Všichni to známe. Každý rok se opakují narozeninové oslavy našich blízkých, Vánoce, Valentýn a nebo je na čase oslavit výročí životní události. A člověk si láme hlavu, čím by měl své blízké obdarovat.
Láhev vína? Tu dává každý. Bonboniéra? To si zase vyslechnete něco o dietě. Na drahé šperky byste museli prodat ledvinu, kniha skončí v lepším případě na polici a obálka s penězi je tím nejvíc neosobním dárkem, který jako by křičel: "Promiň, úplně jsem zapomněl/a, ale bankomat jsem měl/a po cestě k tobě."
A pak jsme tu my. E-shop s neotřelými dárky, které mohou být jak praktické, tak osobní zároveň. Obyčejný hrníček dokážeme povýšit na úplně jiný level jen díky Vaší fotografii.
Výhodou je, že si své fotodárky navrhnete ze svých fotek sami během chvilky v jednoduchém editoru. A rázem máte neotřelý osobní dárek, který nezaručí jen prosté "Hmm, díky.", ale vyvolá vzpomínky při každém použití. Proč zrovna my, říkáte si? Naší snahou je vyjít co nejvíce vstříc potřebám našich zákazníků a vyniknout tak nad konkurencí a odlišit se na trhu s fotodárky a reklamními předměty jinak, než jen nejnižší cenou. Máme vysoký standard kvality a expresní dodací termíny, ať už se jedná o kusovou výrobu nebo velké zakázky. Složité zakázky bereme jako výzvu. Naší silnou stránkou je flexibilita, kvalitní technologie tisku a velké množství nejrůznějších materiálů, na které dokážeme tisknout.
Chcete originální výrobek, ale nemáte ty pravé fotografie? Ani to nemusí být konec světa. Součástí naší nabídky jsou i hotové produkty s autorskými fotografiemi od AK TriColor Photo. Takové motivy v Ikea nenajdete...
A pokud trváte na fotce Vašeho mazlíčka, jen zrovna žádnou pěknou nemáte, v AK TriColor Photo ho rádi vyfotí. Aneb jak zabít dvě mouchy jednou ranou.
Jste firma, která chce svým zákazníkům dát něco navíc? Co si budeme povídat, dárky má rád každý. Co na tom, že jsou s logem firmy? Hlavně, že jsou zadarmo 😉.
Samozřejmě nechceme nikoho urážet. Chceme jen říct, že fotodárky nemusí být jen o narozeninách nebo Vánocích. Takový hrníček s logem Vaší firmy může být vhodným a přitom levným reklamním dárkem pro Vaše zákazníky. Přeci jen kávu si při práci vychutná snad skoro každý.
Pokud hrníček není to pravé, co zrovna hledáte, mohly by se hodit vizitky, letáky nebo brožury.
I to jsme schopni pro Vás vyrobit.