O nás


Fotodárky a potisky z vašich fotek


Jsme internetový obchod s fotodárky a potisky Dárky od Šárky Vaše fotografie, logo a grafiku zhodnotíme na fotodárky nebo prezentační a reklamní předměty pro Vás, Vaše blízké nebo pro Vaši firmu. Své fotodárky si na našem eshopu navrhnete ze svých fotek sami během chvilky v jednoduchém editoru. Specializujeme se na potisk sublimací na keramiku, kov a textil jako jsou sportovní dresy, bannery, vlajky a podobně a na digitální tisk na bavlnu a na ostatní potisk textilu od sítotisku až po zažehlovací fólie a výšivky. Naší snahou je vyjít co nejvíce vstříc potřebám našich zákazníků a vyniknout tak nad konkurencí a odlišit se na trhu s fotodárky a reklamními předměty jinak než jen nejnižší cenou. Máme vysoký standard kvality a expresní dodací termíny ať už se jedná o kusovou výrobu, nebo velké zakázky. Složité zakázky bereme je jako výzvu. Našim cílem je i obyčejné věci dělat neobyčejným způsobem abychom se vždy odlišili od konkurence. Naší silnou stránkou je flexibilita , široké portfolio technologií a velké množství nejrůznějších materiálů na které dokážeme tisknout.
S přispěním nejmodernější technologie dokážeme vaše obrázky přenést téměř na jakýkoli formát i předmět. Fotodárky mohou sloužit jako zajímavá dekorace, zejména se jedná o polštářky, doplňky z textilního materiálu, hodiny, kameny. Obrázek vašich nejbližších vás však může provázet i v běžném dni jako praktický předmět ve formě peněženky, tašky, batohu. Speciálním veselým dárkem jistě budou fotohry, foto puzzle, buttony, magnetky nebo sněžítka. Fotodárky s logem a názvem firmy jsou i vhodným a přitom levným propagačním a reklamním dárkem pro firmy. Fotodárek je také vhodný jako svatební dárek
Nejznámějším a nejžádanějším formátem pro přetisk fotografie jsou stále fotohrnky. U nás můžete vybírat z řady velikostí, tvarů i materiálů. V nabídce nechybí ani atraktivní typ s termosenzitivní vrstvou. Ta reaguje na teplotu nápoje a použitou fotografii postupně odhaluje. Novinkou v nabídce jsou pak i pivní korbele.
Záleží nám na tom, aby zhotovený dárek udělal radost. Dbáme na kvalitní přetisk barev, zachováme kontrast, plnou ostrost a správné umístění obrázku. Důležitý je však i podklad, který nechá obrázek vyniknout. U všech produktů vždy vybíráme kvalitní a trvanlivé materiály. Dbáme na odolnost vůči mechanickému poškození i odolnosti vůči UV záření. Využitím nejmodernějších technologií, ale také pečlivostí vám můžeme garantovat krásný a kvalitní dárek.
Naše dárky nemusíte opatrně odložit na poličku. Naopak - budeme rádi, když zhotovené dárky budete používat každý den. Rádi vám poradíme s výběrem vhodné fotografie i typu produktu. Fotodárky za vás vyřeší vánoční dárky i narozeniny. Neutrácejte za nevhodné dárky, neopakujte každou sezonu stejné očekávané drobnosti. Buďte originální a překvapte. Potěšte své blízké praktickým a milým dárkem.
U všech fotodárků vám můžeme garantovat i velmi příznivou cenou. Vyzkoušejte si klidně některý z nabízených produktů jen tak - pro radost. Dárek s vtipnou fotografií může být milou pozorností i kolegům v práci, přátelům. Udělejte radost sobě - vzpomínkou na příjemné chvíle.
Darujte dárek se štěstím na míru