Námořnické tričko dětské

Námořnické tričko dětské
Máme trika i pro vaše malé i nejmenší námořníky. Jestliže máte děti menší, než námi nabízené velikosti triček, kontaktujte nás a vyhledáme a  nabídneme vám podobné oblečení třeba i pro batolata. 
Obrázek je ze zlaté a bílé folie, volitelně modrobílé. Na kotvu vám dáme vlastní jméno nebo přezdívku, případně podle vašeho přání na zakázku vyrobíme a dotiskneme další grafiku na jiné místo kdekoliv na tričku dle vašeho přání.
Vaše cena:498.00 Kč
Barva:
Velikost:

Poznámka k produktu:
MNOŽSTVÍ:
+-
Nezapomeňte do poznámky k objednávce uvést texty k natištění! Jméno (nebo přezdívku) a funkci (např. kormidelník, plavčík, kapitán)

V případě, že máme děti menší než standardně nabízené velikosti, neváhejte nás kontaktovat nabídneme individuální alternativu již od  novorozeneckého věku.
Motiv je složen ze zlaté a bílé folie, volitelně modrobílá. Na motiv kotvy Vám dáme vlastní jmenovku nebo přezdívku, případně dotiskneme další grafické prvky na jiné místa kdekoliv na textilu. Na Vaše přání vyrobíme individuální motiv i na zakázku. 
 

195 Tričko dětské Dirk

Materiál:Single jersey, 100% česaná bavlna (barva 99), 60% česaná bavlna, 40% PES (barvy 07,47), prstencově dopřádaná, silikonová úprava barveno v přízi
Plošná hmotnost:150 g/m2
Balení:10 ks v PE sáčku, 100 ks v kartonu
Velikosti:

110 - 146 Veselé dětské triko nejen k vodě ze skvělého materiálu!
  
Veselé dětské námořnické tričko s krátkým rukávem a kulatým průkrčníkem z žebrovaného úpletu. Velmi kvalitní materiál a námořnický design jsou skvělou inspirací na léto. Materiál je vhodný pro potisk i výšivku.
 
Dětské triko Dirk nese jméno po holandském pirátovi Dirku Chiversovi, který působil v 90. letech 17. století v oblasti Rudého moře a Indického oceánu. Na sklonku své kariéry využil královské milosti a spokojeně se vrátil do Holandska, kde v bohatství dožil svůj život.
 

Klíčové vlastnosti: 

  • Barveno v přízi - vysoká barevná stálost
  • Silikonová úprava - jemný na dotyk
  • Gramáž 160 g/m2 - vydrží hodně
  • Nízký průkrčník a ramenní páska - elegantní střih
  • Barevné provedení 99 ve složení 100% Bavlna
  • Odběr od 1 ks!
  • Textil možno prát až na 40°C. Doporučuje se žehlit z rubu, jemný režim praní a nepoužívat agresivní prací prostředky pro dlouhou výdrž potisku.

Související zboží

193 Tričko pánské Dirk

Cena zahrnuje základní potisk flex folií max 3 barvy ( např. na prso na záda nebo na rukáv)

Klasické námořnické tričko s krátkým rukávem a kulatým průkrčníkem z žebrovaného úpletu s přídavkem elastenu. Kvalitní materiál a námořnický design jsou skvělou letní inspirací.
Cena: 400 Kč
Detail