Stolní fotokalendáře z vlastních fotek

Výroba stolních fotokalendářů různých formátů a velikostí:   

  • týdenní fotokalendáře
  • dvoutýdenní fotokalendáře - čtrnáctidenní

Velikost fotokalendářů:

  • stolní kalendáře A5 (standard)
  • prodloužená délka s prostorem pro zápisy
Fotokalendáře doporučujeme objednávat s předstihem. Koncem roku a před vánoci je vždy veliký nárůst objednávek a i přes veliké naše nasazení by se nemusel stihnout termín. 

Stolní kalendář z vlastních fotek 2-týdenní (14 denní)

Stolní kalendář je velmi praktickým dárkem.
Má 30 stran. Úvodní, druhá kalendárium a listy týdnů. Vkládáte celkem 28 fotografií Úvodní strana a 2 listy s číselníky týdnůVýznamné svátky a neděle jsou zvýrazněny. Na karton podstavce lze za příplatek do spodní části vložit reklamní logo vaší společnosti.
od 231
Koupit

Stolní kalendář z vlastních fotek týdenní 210 x 148 mm

Stolní týdenní kalendář z Vašich fotografií. Každá stránka je jeden týden. Je potřeba 54 fotek
od 157
Koupit

Fotokalendáře na stůl

Nabízíme vám stolní fotokalendáře se samostatnými listy pro denní, týdenní nebo měsíční zápisy. Fotokalendáře jsou v obvyklé velikosti A5 nebo v jejím prodloužení. Pro tisk používáme kvalitní digitální technologie společně s pevným leštěným papírem. Kalendáře mají vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, přenášené fotografie mají plné barvy i ostrost. Udělejte si radost pohledem na oblíbenou krajinu, třeba z dovolené, potěšte se vzpomínkou na své děti, vnoučata nebo zvířecí miláčky. Stolní kalendář s vlastními fotkami je oblíbeným osobním dárkem a pro firmy, kluby a organizace je výborným propagačním předmětemVšední dny vám projasní lepší nálada při každém pohledu do kalendáře s vlastními fotkami.