Nastal čas výroby vánočních dárků a proto Doporučujeme objednávat kalendáře s předstihem
protože na konci roku je o ně veliký zájem a navíc před vánoci je obrovské množství i jiných objednávek a termíny výroby se i přes naše vysoké pracovní nasazení mohou prodloužit. 

Toto doporučení platí pro všechny vánoční fotodárky a potisky.  

Stolní fotokalendáře z vlastních fotek

Výroba stolních fotokalendářů různých formátů a velikostí:   

  • týdenní fotokalendáře
  • dvoutýdenní fotokalendáře - čtrnáctidenní

Velikost fotokalendářů:

  • stolní kalendáře A5 (standard)
  • prodloužená délka s prostorem pro zápisy
Fotokalendáře doporučujeme objednávat s předstihem. Koncem roku a před vánoci je vždy veliký nárůst objednávek a i přes veliké naše nasazení by se nemusel stihnout termín. 

Stolní kalendář z vlastních fotek 2-týdenní (14 denní)

Stolní kalendář je velmi praktickým dárkem.
Má 30 stran. Úvodní, druhá kalendárium a listy týdnů. Vkládáte celkem 28 fotografií Úvodní strana a 2 listy s číselníky týdnůVýznamné svátky a neděle jsou zvýrazněny. Na karton podstavce lze za příplatek do spodní části vložit reklamní logo vaší společnosti.
od 151 Kč s DPH
Koupit

Stolní kalendář z vlastních fotek týdenní 210 x 148 mm

Stolní týdenní kalendář z Vašich fotografií. Každá stránka je jeden týden. Je potřeba 54 fotek
od 159 Kč s DPH
Koupit

Fotokalendáře na stůl

Nabízíme vám stolní fotokalendáře se samostatnými listy pro denní, týdenní nebo měsíční zápisy. Fotokalendáře jsou v obvyklé velikosti A5 nebo v jejím prodloužení. Pro tisk používáme kvalitní digitální technologie společně s pevným leštěným papírem. Kalendáře mají vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, přenášené fotografie mají plné barvy i ostrost. Udělejte si radost pohledem na oblíbenou krajinu, třeba z dovolené, potěšte se vzpomínkou na své děti, vnoučata nebo zvířecí miláčky. Stolní kalendář s vlastními fotkami je oblíbeným osobním dárkem a pro firmy, kluby a organizace je výborným propagačním předmětemVšední dny vám projasní lepší nálada při každém pohledu do kalendáře s vlastními fotkami.