Nastal čas výroby vánočních dárků a proto Doporučujeme objednávat kalendáře s předstihem
protože na konci roku je o ně veliký zájem a navíc před vánoci je obrovské množství i jiných objednávek a termíny výroby se i přes naše vysoké pracovní nasazení mohou prodloužit. 

Toto doporučení platí pro všechny vánoční fotodárky a potisky.  

Nástěnné fotokalendáře z vlastních fotek 

Výroba nástěnných fotokalendářů z vlastních fotografií různých formátů a velikostí 
Fotokalendáře doporučujeme objednávat s předstihem. Koncem roku a před vánoci je vždy veliký nárůst objednávek kalendářů a i přes veliké naše nasazení by se nemusel stihnout termín. 


Nástěnný kalendář ve formátu A3, 12-ti měsíční

Nástěnný kalendář z Vašich vlastních fotografií. Kalendář má 13 stránek s fotografií, první je úvodní. Na každé stránce je jeden měsíc. Vytištěn je na pevném lesklém křídovém papíru  200 g/m2 spojený kroužkovou vazbou s háčkem na zavěšení. Orientaci kalendáře zvolíte v editoru.
od 160 Kč s DPH
Koupit

Nástěnný kalendář ve formátu A4, 12-ti měsíční

Nástěnný kalendář z Vašich fotografií. Číselník na každé stránce znázorňuje jeden měsíc. Fotolalendář má celkem 13 stránek s fotografií, z nichž první je úvodní.  Je použit pevný lesklý křídový papír s gramáží 200 g/m2 spojený odolnou kroužkovou vazbou s háčkem na zavěšení. Orientace je volitelná - nastavení v editoru, kde je na výběr i veliké množství grafických šablon pro vzhled vašeho fotokalendáře.
od 89 Kč s DPH
Koupit

Nástěnný kalendář 12-ti měsíční horizont, A4

Nástěnný kalendář z Vašich fotografií. Na každé stránce je  jeden měsíc. Kalendář má celkem 13 stránek s fotografií, první je úvodní.  Je použit pevný lesklý křídový papír s gramáží 200 g/m2 spojený kroužkovou vazbou s háčkem na zavěšení. 
od 89 Kč s DPH
Koupit

Nástěnný kalendář 12-ti měsíční A3 horizont

Nástěnný kalendář z Vašich fotografií.  
Je použit pevný lesklý křídový papír s gramáží 200g/m2 spojený kroužkovou vazbou s háčkem na zavěšení. 
od 160 Kč s DPH
Koupit

kalendáře 12-ti měsíční scrap 21

Nástěnný kalendář z Vašich fotografií. čtvercového formátu. Na každé stránce je  jeden měsíc. Fotokalendář má celkem 13 stránek s fotografií, první je úvodní.  Je použit pevný lesklý křídový papír s gramáží 200 g/m2 spojený kroužkovou vazbou s háčkem na zavěšení.
od 89 Kč s DPH
Koupit

kalendáře 12-ti měsíční scrap 30

Nástěnný kalendář z Vašich fotografií ve čtvercovém formátu o straně 30 cm. Na každé stránce je  jeden měsíc. Kalendář má celkem 13 stránek s fotografií, první je úvodní.  Je použit pevný lesklý křídový papír s gramáží 200g/m2 spojený kroužkovou vazbou s háčkem na zavěšení.
od 2 Kč s DPH
Koupit

Fotokalendáře na zeď

Fotokalendáře pro vás připravíme ve čtvrtletním, dvouměsíčním nebo měsíčním formátu. Obvyklé rozměry nástěnných fotokalendářů A3 nebo A4 vám dávají dostatečný prostor pro umístění portrétních fotografií, momentek, ale i zajímavých záběrů krajiny z dovolené. Fotokalendář na zeď je oblíbeným osobním dárkem a pro pro firmy, kluby a organizace je výborným propagačním předmětem. Kalendář s vlastními fotkami dobře zapůsobí jako dekorace bytu nebo kanceláře. Lesklý křídový papír nejvyšší kvality dokonale uchová obrázky na kalendáři v plných barvách. Vždy se snažíme vám dodávat profesionálně zhotovené fotodárky společně s velmi příznivou cenou