Dejte svým fotkám ten správný rozměr

Vytištěné fotky v albu jsou fajn, ale skončí schované ve skříni, odkud je málokdy vytáhnete. Vložení do rámečku už je lepší varianta, ale rámeček na poličce chytá prach a zabírá místo.

Dejte svým fotkám rozměr a vytvořte si z nich fotoobraz.
Garantujeme, že oživí interiér a zaujme každou návštěvu.

Vybírat můžete z mnoha velikostí a rozměrů:

Fotoplátna

Proč jsou naše fotoobrazy výjimečné?

Moderní digitální technologie nám dovolují dokonalé zachování ostrosti, rozsahu barev i kontrastu.
Kvalitní, přesné podání barev a jejich konzistentnost je díky 12-ti barevnému systému tisku
Canon Lucia Ink zaručena. Pro Vás to znamená, že obraz bude vytištěn v odpovídajících barvách, ostrosti a detailech, jako na předloze, kterou nám dáte.

Naše obrazy se pyšní i vysokou odolností vůči UV záření a to díky technologii ChromaLife100+. Garantujeme extrémně dlouhodobou stálost barev. A co to znamená pro Vás? Obraz Vám jednoduše nevybledne, když na něj každý den bude intenzivně svítit sluníčko.

Pevné plátno Canvas, ručně napnuté na dřevěném rámu, dokonale přenese iluzi skutečného obrazu. Plátno canvas totiž napodobuje malířské plátno, nicméně je mnohem odolnější. Výsledkem je pak něco lepšího, než obyčejně vytištěná fotografie ve skleněném rámečku.
Plátno je potištěné po celé své ploše, to znamená včetně bočních stran. Vyhnete se tak nevzhledným bílým bočnicím, které ruší při pohledu na obraz z úhlu.


Kombinace dokonalých barev a pravého malířského plátna zaručuje perfektní kvalitu našich fotoobrazů.

Jen na plátně necháte dokonale vyniknout každý detail.