Nastal čas výroby vánočních dárků a proto Doporučujeme objednávat kalendáře s předstihem
protože na konci roku je o ně veliký zájem a navíc před vánoci je obrovské množství i jiných objednávek a termíny výroby se i přes naše vysoké pracovní nasazení mohou prodloužit. 

Toto doporučení platí pro všechny vánoční fotodárky a potisky.  


Pro zobrazení produktů zvolte jednu z kategorií zobrazených výše

Fotoobrazy, které potěší

Fotoobrazy jsou relativní novinkou, která si však rychle získává na oblibě a stává se často dotazovanou formou pro přetisk fotografie. Moderní digitální technologie dovolují dokonalé zachování ostrosti, rozsahu barev i kontrastu. Pevné plátno napnuté na dřevěný rám dokonale přenesou iluzi skutečného obrazu. Fotografii vaší rodiny, vašich děti nebo i vzpomínku na výlet či dovolenou pro vás realizujeme navíc za velmi výhodné ceny. Nemusíte se bát vysokých nákladů. Velmi kvalitní fotoobraz můžete pořídit snadno z jakékoli fotografie.

Fotoplátna jsou hezkým způsobem, jak oživit interiér. Jsou ideálním dárkem pro prarodiče, ale i kolegy v práci nebo pro prezentaci firmy. Naše nabídka zahrnuje veliký prostor pro výběr ve velikosti. Nemusíte se omezovat na přenos pouze fotografií osob. Vaše oblíbené zátiší, zvířecí miláček nebo přírodní scenérie jsou také velmi zajímavou formou.