Viněty a samolepky s vlastním potiskem

Samolepky s vlastním potiskem

Samolepky s vlastní fotkou nebo grafikou nejen na auto  v několika formátech - čtvercová, trojúhelníková a oválná samolepka. 

120 Kč s DPH
KoupitDetail

Viněty na lahve s vlastním potiskem

Viněty na lahve podle vašeho grafického návrhu nebo etikety s vaší fotkou ( jako alkohol s lidskou tváří :) ) . Vlastní etikety jsou hodné na dárkové víno k narozeninám, vlastní svatební víno nebo jen tak pro pobavení přátel. 
25 Kč s DPH
KoupitDetail

Viněty s potiskem 


Etikety s vlastním potiskem přispějí k originální propagaci vaší firmy. Podle vámi dodaných podkladů – fotografie, logo, text, zajistíme tisk a dodání kompletní sady. Můžeme vám nabídnout i služby našeho grafického studia a navrhnout pro vás ucelenou kolekci. Viněty zpracujeme s ohledem k druhu nápoje, velikosti lahve i téma zadání, kterým může být například poděkování za spolupráci, propagace firmy, nebo reklamní kampaň nového produktu. Viněty mohou také utvořit originální kolekci produktů pro malé podnikatele. Jsou vhodné pro víno, limonády, i vodu. Používaná digitální technologie tisku dokonale přenese i náročný obrázek, pracuje s nejmenšími detaily, i velmi drobným písmem. Viněty s vlastní grafikou zhotovíme i v mnoha tvarech zadané na míru. Tiskneme laserem na lesklé etikety s fotografickou kvalitou tisku, nebo na zlaté a stříbrné metalické papíry. Ty jsou vhodné na texty s věnováním. Metalický podklad dodá etiketě luxusní a originální vzhled.