Nastal čas výroby vánočních dárků a proto Doporučujeme objednávat kalendáře s předstihem
protože na konci roku je o ně veliký zájem a navíc před vánoci je obrovské množství i jiných objednávek a termíny výroby se i přes naše vysoké pracovní nasazení mohou prodloužit. 

Toto doporučení platí pro všechny vánoční fotodárky a potisky.  

Textilní fotodárky

Jelenice, utěrka na brýle

Měkký hadřík s vlastním potiskem je ideální pro čištění brýlí, kamery, optiky, šperků, obrazovek, smartphonů, tabletů, atp. 
Utěrka potisknutá textem nebo logem firmy je levný reklamní dárek pro firemní partnery.
100 Kč s DPH
KoupitDetail

Osuška s potiskem 140x70cm

Kvalitní osuška s vašimi vlastními fotografiemi 

Své nejbližší nebo své zvířecí miláčky a třeba i logo firmy budete mít neustále na očích. U vody v sauně, koupelně. Osuška je vhodná jak pro ležení tak i perfektní osušení po koupání

990 Kč s DPH
KoupitDetail

Ručník s potiskem 100x50cm

Froté ručník s vlastní fotkou nebo grafikou, logem Vaší firmy nebo oblíbeného klubu,
Materiál 100 % bavlna pro osušení a z druhé strany 100 % polyester , který zajistí stálobarevný krásný potisk. Možné prát v pračce na 60 st., sušit v sušičce nebo žehlit, stejně jako ostatní ručníky.

597 Kč s DPH
KoupitDetail

Stínítko do auta s vlastním potiskem (2ks)

Sluneční clona na boční okna auta s vlastní fotkou je hezký a funkční dárek, vhodný jak pro fotografie tak i pro reklamu. Stínítka s fotkou jsou dodávané v páru i s přísavkami, cena je za 2 kusy a jsou potištěné po celé ploše bez okrajů. 
300 Kč s DPH
KoupitDetail

Nažehlovací záplaty, utěrky, osušky, ručníky, stínítka. 

V naší nabídce si můžete vybrat ze širokého portfolia i textilních fotodárků. Používané textilní materiály jsou vysoké kvality. Vždy se snažíme garantovat nejen kvalitní přenos fotografií, ale i perfektní kvalitu podkladu. V případě ručníků a osušek s vlastním potiskem se jedná o oboustranný materiál - buďto 100% bavlna, nebo 100% PES určený k tisku. Pro stínítka, nažehlovačky a další sortiment spoléháme na materiály, které splňují předepsané normy a zajistí dokonalou funkci. V detailu zvoleného produktu najdete vždy specifikaci materiálu i doporučenou kvalitu fotografie. Motiv tisku je však vždy pouze na vás. Textilní fotodárky budou originálním dárkem i doplňkem vaší domácnosti.