Textilní fotodárky

Fotodeka - fleecová deka s vlastní fotografií 120x150cm

Originální fleecová deka z vlastních fotografií 150x120 cm materiál: fleec gramáž materiálu 320g Luxusní fotodárek, který potěší a zahřeje.
od 2000
Koupit

Osuška s potiskem 140x70cm

Kvalitní osuška s vašimi vlastními fotografiemi 

Své nejbližší nebo své zvířecí miláčky a třeba i logo firmy budete mít neustále na očích. U vody v sauně, koupelně. Osuška je vhodná jak pro ležení tak i perfektní osušení po koupání

od 850
Koupit

Rouška s potiskem

Dvouvrstvá rouška, vnitřní vrstva 100% bavlna, vnější materiál 100% polyester, . Uchycení gumičky za ucho.
od 80
Koupit

Ručník s potiskem 100x50cm

Froté ručník s vlastní fotkou nebo grafikou, logem Vaší firmy nebo oblíbeného klubu,
Materiál 100 % bavlna pro osušení a z druhé strany 100 % polyester , který zajistí stálobarevný krásný potisk. Možné prát v pračce na 60 st., sušit v sušičce nebo žehlit, stejně jako ostatní ručníky.

od 450
Koupit

Ručník s potiskem 60x30cm

Froté osuška s vlastní fotkou nebo grafikou. Materiál je 50% bavlna a 50% polyester. možno prát při 60 st. v pračce, sušit v sušičce a žehlit jako ostatní ručníky
od 70
Koupit

Stínítko do auta s vlastním potiskem (2ks)

Sluneční clona na boční okna auta s vlastní fotkou je hezký a funkční dárek, vhodný jak pro fotografie tak i pro reklamu. Stínítka s fotkou jsou dodávané v páru i s přísavkami, cena je za 2 kusy a jsou potištěné po celé ploše bez okrajů. 
od 80
Koupit

Nažehlovací záplaty, utěrky, osušky, ručníky, stínítka. 

V naší nabídce si můžete vybrat ze širokého portfolia i textilních fotodárků. Používané textilní materiály jsou vysoké kvality. Vždy se snažíme garantovat nejen kvalitní přenos fotografií, ale i perfektní kvalitu podkladu. V případě ručníků a osušek s vlastním potiskem se jedná o oboustranný materiál - buďto 100% bavlna, nebo 100% PES určený k tisku. Pro stínítka, nažehlovačky a další sortiment spoléháme na materiály, které splňují předepsané normy a zajistí dokonalou funkci. V detailu zvoleného produktu najdete vždy specifikaci materiálu i doporučenou kvalitu fotografie. Motiv tisku je však vždy pouze na vás. Textilní fotodárky budou originálním dárkem i doplňkem vaší domácnosti.