Sněžítka s fotkou

Sněžítko polokoule se srdíčky

Sněžítko se srdíčky a se dvěma vlastními fotkami je originální dárek nejen pro zamilované. Potěší každého, koho máte rádi. 
269 Kč s DPH
KoupitDetail

Sněžítko sněhulák

Sněžítko ve tvaru sněhuláka se dvěma vašimi vloženými fotografiemi je milým dárkem a je i krásnou dekorací a navodí příjemnou vánoční pohodu. 
240 Kč s DPH
KoupitDetail

Sněžítko stromeček

Sněžítko ve tvaru vánočního stromečku díky dvěma vloženými vašimi fotografiemi je originálním dárkem a doplní vánoční atmosféru každého domova. 
Sněžítko s vytisknutým logem firmy a s přáním poslouží i jako vhodný reklamní dárek pro vaše V.I.P. partnery.
240 Kč s DPH
KoupitDetail

Sněžítko ve tvaru srdce

Sněžítko ve tvaru srdce je už dlouhodobě žádaným dárkem z lásky pro zamilované a vždy navodí krásné a milé vzpomínky
240 Kč s DPH
KoupitDetail

Sněžítka s fotkou


Sněžítka s vlastní fotkou se těší stálé oblibě a patří mezi často žádané romantické dárky. Kouzelným vánočním, nebo valentýnským dárkem bude jistě sněžítko v motivu sněhulák, stromeček nebo srdce. Klasickým tvarem je koule nebo polokoule. Použitá fotografie je ošetřená s maximální odolností proti vodě. Speciální povrch zaručuje stálost barev, obrázek se nerozmazává ani nebledne a lze jej dodatečně snadno vyměnit za nový. Materiál obalu je odolný vůči mechanickému poškození nebo nechtěnému pádu. Jemné třpytky vyvolávají dojem pomalu padajícího sněhu nebo srdíček i při jemném rozvíření vody. Při výrobě dbáme na pečlivé zpracování do detailu, při přepravě jsou předměty dobře chráněny proti poškození. Sněžítko s fotografií je i praktickým dárkem jako těžítko na dokumenty a s logem firmy je krásným reklamním dárkem pro vaše V.I.P. partnery