Nastal čas výroby vánočních dárků a proto Doporučujeme objednávat kalendáře s předstihem
protože na konci roku je o ně veliký zájem a navíc před vánoci je obrovské množství i jiných objednávek a termíny výroby se i přes naše vysoké pracovní nasazení mohou prodloužit. 

Toto doporučení platí pro všechny vánoční fotodárky a potisky.  

Sněžítka s fotkou

Sněžítko polokoule se srdíčky

Sněžítko se srdíčky a se dvěma vlastními fotkami je originální dárek nejen pro zamilované. Krásné sněžítko potěší každého, koho máte rádi. 
269 Kč s DPH
Koupit

Sněžítko s fotkou koule XXL

Sněžítko o průměru 15 cm ve tvaru koule na chromovém podstavci se dvěma vlastními fotografiemi
od 200 Kč s DPH
Koupit

Sněžítka s fotkou


Sněžítka s vlastní fotkou se těší stálé oblibě a patří mezi často žádané romantické dárky. Kouzelným vánočním dárkem nebo valentýnským dárkem bude jistě sněžítko sněhulák, sněžítko stromeček nebo sněžítko srdce. Klasickým tvarem je koule nebo polokoule. Použitá fotografie je ošetřená s maximální odolností proti vodě. Speciální povrch zaručuje stálost barev, obrázek se nerozmazává ani nebledne a lze jej dodatečně snadno vyměnit za nový. Materiál obalu je odolný vůči mechanickému poškození nebo nechtěnému pádu. Jemné třpytky vyvolávají dojem pomalu padajícího sněhu nebo srdíček i při jemném rozvíření vody. Při výrobě sněžítek dbáme na pečlivé zpracování do detailu, při přepravě jsou sněžítka dobře chráněny proti poškození. Sněžítko s fotografií je i praktickým dárkem jako těžítko na dokumenty a sněžítko s logem firmy je krásným reklamním dárkem pro vaše V.I.P. partnery