Podložky s potiskem

Podložka pod myš

Podložka pod myš s vlastní fotkou je praktický a funkční fotodárek s fotkou vašich blízkých, zvířecích miláčků, logem firmy, klubu  nebo reklamou vaše blízké určitě potěší. Rozměry podložky 235 x 195 x 5mm
110 Kč s DPH
KoupitDetail

Podložka pod myš ve tvaru srdce - Valentýnská akce

Svou lásku vyjádřete praktickým a funkčním fotodárkem  ve tvaru srdce. Váš milovaný partner bude mít fotografii neustálen na očích pokaždé když usedne k počítači doma i v práci.
150 Kč s DPH
KoupitDetail

Podtácky s vlastním potiskem /sada 10ks

Vhodné jako reklamní předmět pro firmy a organizace ale potěší i vaše blízké. S vlastní fotografií potěší hrdého štamgasta ve vaší restauraci :) 
Vyrábíme v libovolném množství, minimální odběr 10ks.
330 Kč s DPH
KoupitDetail

Prostírání s vlastní fotografií A3

Vhodné nejen jako vkusné dekorační prostírání, ale i jako podložka dobře chrání váš povrch stolu od škrábanců a zároveň tloušťka 3mm účinně tlumí případné nárazy způsobené pádem těžkých předmětů i na skleněný stůl.

Doporučujeme pro firemní zákazníky jako zajímavý reklamní předmět, kde můžete odprezentovat tématické firemní fotky s logem.

200 Kč s DPH
KoupitDetail

Podtácky a podložky s vlastní fotkou


Materiálem pro potištěné podtácky je kvalitní bíle lakovaná dřevovláknitá deska (MDF) o tloušťce 3,5 mm. Povrch je na rozdíl od klasického fotopapíru mírně hrubý, přesto zachovává přenášenou fotografii v plných barvách i detailech. Technologie tisku využívá sublimaci, která je odolná vůči mechanickému oděru i vlhkosti. Oživte vaše stolování, udělejte si radost drobnostmi kolem sebe. Oblíbené fotografie z dovolené nebo důležitých událostí vás budou provázet každý den a budou milou vzpomínkou. Minimální počet odběru je 10 kusů, rádi vám ale připravíme jakkoli velkou zakázku.
Podložky pod myš s potiskem budou originálním dárkem pro vaše klienty, známé, ale potěšit můžete i vlastní rodinu.