Peněženky s vlastní fotkou

Džínsová peněženka s vlastní fotkou

Kvalitní džínová peněženka s vlastním potiskem z džínsového materiálu potěší dospělé i děti a dodá osobitý styl. Džínová peněženka je malá přesně do kapsy, na bankovky, mince a vejdou se do ní i kreditní karty. 
od 250
Koupit

Koženková peněženka velká s fotografií

Nádherná fotopeněženka z umělé kůže s vlastním potiskem jistě uspokojí každou ženu. Peněženka s vlastní fotkou je ideální velikosti, je hezká a současně praktická. Hodí se do každé kabelky a podtrhne osobnost každé ženy. V peněžence je místo na bankovky, mince i platební  a jiné karty. 

od 300
Koupit
Mnoho žen nosí v peněžence fotografii svých blízkých. Připravte pro ně dokonalý dárek – praktickou a krásnou peněženku s fotografií na čelní straně. Peněženky pro umístění obrázku můžete vybírat z odolných materiálů z umělé koženky nebo džínsoviny. Peněženky jsou pečlivě vyrobeny s ohledem na vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, odření, ohmatu rukou apod. Nejmodernější technologie nám dovoluje využít sublimační voděodolný potisk. Přenesený obrázek je prvotřídní kvality, zachovává si ostrost, vyvážené barvy i kontrast. Nejčastějšími motivy pro fotopeněženky jsou portréty dětí, členů rodiny, ale zajímavou možností je i fotografie domácího mazlíčka nebo oblíbené krajiny. Motiv je jen na vás. Samozřejmě, peněženky s fotkou můžete využít i pro originální propagaci vaší firmy a k tisku využít logo společnosti.