Džínsová peněženka s vlastní fotkou

Kvalitní džínová peněženka s vlastním potiskem z džínsového materiálu potěší dospělé i děti a dodá osobitý styl. Džínová peněženka je malá přesně do kapsy, na bankovky, mince a vejdou se do ní i kreditní karty. 

Nastavit vlastní design

Džínová peněženka je nejen hezký, ale i praktický dárek, kterým jistě potěšíte své blízké.
Jako potisk peněženky si můžete zvolit prakticky cokoliv od fotografií z dovolené až po texty – či logo firmy.
Pokud však nemáte žádnou vhodnou fotografii, nebo motiv, můžete využít náš grafický servis a společně Vaše představy zrealizujeme. Můžeme například vložit text nebo logo přímo do obrázku, či z fotografie odstranit pozadí, převést do černobílé, vyretušovat pleť, nebo jen odstranit efekt červených očí. Jste -li organizace, nebo reklamní společnost, rádi vám vypracujeme individuální cenovou kalkulaci. 

Tento dárek je vhodný pro široký okruh Vašich blízkých přátel a rodiny, dětské tábory, nebo jako upomínkový předmět (reklamní předmět s logem firmy nebo organizace).


//www.darky-odsarky.cz/fotodarky/penezenky-dzinsova-penezenka.html  , fotodárky, potisky, peněženka s vlastní fotkou,potisky a fotodarky, vlastní peněženka, http://www.darky-odsarky.cz/fotodarky/penezenky-dzinsova-penezenka.html ,peněženka s potiskem 
fotodárky, potisky, http://www.darky-odsarky.cz/fotodarky/penezenky-dzinsova-penezenka.html