Nastal čas výroby vánočních dárků a proto Doporučujeme objednávat kalendáře s předstihem
protože na konci roku je o ně veliký zájem a navíc před vánoci je obrovské množství i jiných objednávek a termíny výroby se i přes naše vysoké pracovní nasazení mohou prodloužit. 

Toto doporučení platí pro všechny vánoční fotodárky a potisky.  

Kovové fotodárky

Likérka, placatka

,,Likérka" nebo také ,,placatka", "placatice", "butylka" jak se jí také říká, je velmi oblíbeným dárkem pro všechny příležitosti. Ať už chcete obdarovat rybáře, myslivce, koňáky nebo horolezce - tímto dárkem jistě potěšíte každého. 


od 205 Kč s DPH
Koupit
Drobné předměty denní potřeby na sebe můžou vzít zcela originální podobu. Připomeňte si své blízké nebo příjemně prožitou dovolenou. Oblíbeným drobným dárkem jsou kovová tabatěrka, klíčenka, likérka nebo zrcátko. Při rutinní práci v kanceláři jistě oceníte osvěžení z netradičního hrnku vyrobeného ze smaltu. Muži jistě uvítají originální doplněk - tabatěrku a placatku. Všechny zpracovávané kovové fotodárky pro vás vybíráme ve vysoké kvalitě. Dbáme na pečlivé a přesné přenesení podkladové fotografie a dlouhou životnost produktů. Kovové materiály jsou odolné vůči mechanickému poškození a zachovávají si prvotřídní vzhled.