Klíčenky s fotkou

Foto klíčenka 30x40 mm

Plastová klíčenka ve tvaru obdélníku s vaší fotografií, nebo obrázkem, jménem apod. Velikost tiskové plochy je vhodná pro jednodušší motivy - hlava, logo, krátký text a pod. Klíčenka je oboustranná.
od 30
Koupit

Kovová klíčenka - srdce

Kvalitní chirurgická ocel a špičkový tisk zaručí výjimečnou kvalitu a odolnost.
od 45
Koupit

Kovová klíčenka - zdobené srdce

Chcete mít své milované stále při sobě? Tato krásná kovová klíčenka s vlastní fotkou Vám to umožní! Kvalitní chirurgická ocel a špičkový tisk zaručí výjimečnou kvalitu a odolnost.
od 45
Koupit

Obdélníková kovová klíčenka

Luxusní kovová klíčenka je skvělá ozdoba na klíče. Působí oproti plastovým klíčenkám mnohem exkluzivněji, a obdarovaný díky ní může mít fotografii stále u sebe. Vhodná na portréty nebo jednodušší grafiku.  
od 45
Koupit

Oválná kovová klíčenka

Odolná klíčenka s jednostranným potiskem. Vhodná zejména pro portréty.
od 45
Koupit

Univerzální klíčenka

V praktické  klíčence s fotkou miláčka máte otvírák, kleštičky a pilníček na nehty.
od 45
Koupit

Fotoklíčenky

Klíčenky s vlastní fotkou jsou drobnou pozorností, která však potěší každého. Všude s sebou můžete nosit obrázek svých dětí, vnoučat, partnera, ale i domácího mazlíčka. Fotoklíčenky mohou být i zajímavým propagačním předmětem vaší firmy. Kvalitní chirurgická ocel garantuje dlouhou životnost, pevné články brání oddělení od sponky. Vrchní vrstva fotoklíčenky je odolná vůči mechanickému poškození a poškrábání. K tisku fotografií využíváme nejmodernější digitální tisk. Fotoklíčenku můžete vybírat společně s kombinací otvíráku, kleštiček, pilníčku na nehty.