Nastal čas výroby vánočních dárků a proto Doporučujeme objednávat kalendáře s předstihem
protože na konci roku je o ně veliký zájem a navíc před vánoci je obrovské množství i jiných objednávek a termíny výroby se i přes naše vysoké pracovní nasazení mohou prodloužit. 

Toto doporučení platí pro všechny vánoční fotodárky a potisky.  

Fotohrnky s vlastní fotografií

Keramický hrnek bílý 150ml

Fotohrnek s vlastní fotkou je velmi oblíbený a praktický dárek. Hrneček s fotografií máte stále na očích. je to krásný a současně užitečný dárek a díky velikosti je  vhodný pro děti.  
od 60 Kč s DPH
Koupit

Plechový smaltovaný hrnek bílý 300ml

Retro - Klasický plecháček s vlastní fotkou nebo logem firmy
Tradiční smaltovaný hrnek. Hrneček s fotografií máte stále na očích.a už si ho nikdy nezaměníte plecháček s vlastní fotkou bude jen Váš.  Fotohrnek je ideální volbou pro toho, kdo má rád dárky nejen krásné ale i užitečné
od 87 Kč s DPH
Koupit

Keramický hrnek bílý 300ml

klasický třídecák - keramický hrnek s vlastním potiskem bílý
od 50 Kč s DPH
Koupit

Celobarevný hrnek s okénkem 300ml

Tento hrnek je celý černý nebo modrý jen s okénkem pro tisk.Vaše fotka nebo grafika tak na něm zajímavě vynikne
od 72 Kč s DPH
Koupit

Keramický hrnek bílý 400ml

to je ten krásný opravdu velký hrnek :) 
od 63 Kč s DPH
Koupit

Celobarevný hrnek s okénkem 400ml

Tento hrnek je celý černý nebo modrý jen s okénkem pro tisk.Vaše fotka nebo grafika tak na něm zajímavě vynikne
od 105 Kč s DPH
Koupit

Keramický hrnek latte bílý 300ml

Milým dárkem pro milovníky kávy je tento unikátní hrnek na kávové nebo jiné nápoje 
od 93 Kč s DPH
Koupit

Keramický hrnek latte bílý 400ml

Milým dárkem pro milovníky kávy je tento unikátní opravdu velký hrnek na kávové nebo jiné nápoje 

250 Kč s DPH
Koupit

Magický fotohrnek 300ml

Magický hrnek s vlastním potiskem, po naplnění horkým nápojem změní kouzelný hrnek barvu na bílou a objeví se skrytý obrázek, zchladnutím obrázek zase zmizí a hrnek ztmavne
od 125 Kč s DPH
Koupit

Magický fotohrnek latte 300ml

Magický hrnek s vlastním potiskem je hrnek reagující na teplo, po naplnění horkým nápojem změní kouzelný hrnek barvu na bílou a objeví se obrázek, zchladnutím obrázek zase zmizí a hrneček ztmavne
od 200 Kč s DPH
Koupit

Keramický fotohrnek stříbrný 300ml

Keramický hrnek se stříbrně lesklou povrchovou úpravou, díky které potisk na tomto hrnku získá zajímavý a úžasný třpytivý efekt.
250 Kč s DPH
Koupit

Keramický fotohrnek zlatý 300ml

Keramický hrnek se zlatě lesklou povrchovou úpravou, díky které potisk na tomto hrnku získá zajímavý a úžasný třpytivý efekt. je vhodný pro jednoduchou grafiku a loga

250 Kč s DPH
Koupit

Keramický korbel hranate ucho 500ml

Tradiční keramický korbel, půllitr s hranatým uchem. Vhodný dárek pro pivaře a sběratele. Potiskem vlastní fotkou nebo logem oblíbeného klubu uděláte radost originálním dárkem.
250 Kč s DPH
Koupit

Keramický hrnek bílý 550 ml

to je ten krásný opravdu velký hrnek :) půllitrák :) 
od 165 Kč s DPH
Koupit

Nerezový termohrnek

Nerezový termohrnek v celokovové variantě působí při potištění velmi specifickým a jedinečným dojmem. Ideální dárek vašim blízkým nebo s logem firmy jako reklamní předmět, který bude vždy na očích. Černobílé fotografie na tomto hrnku získají naprosto nezapomenutelný vzhled.
250 Kč s DPH
Koupit

Fotohrnky s fotkou domů i do kanceláře

Keramické hrnky s potiskem se dlouhodobě těší velké oblibě. Hrnek s fotografií bude milým dárkem vašim blízkým, ale i kolegům. Připomeňte si společný výlet, životní událost, udělejte radost rodičům a prarodičům hrnkem s portrétem milovaných dětí a vnoučat. V naší nabídce můžete vybírat klasické hrnky v v různých barevných variantách, ale zajímavou variantou je kouzelný hrnek - fotohrnek s termosenzitivní vrstvou, tzv. magický hrnek. Tato speciálně upravená vrstva se postará o překvapení, natištěnou fotografii totiž odhalí až v reakci na teplý nápoj. Dalším ozvláštněním může být hrneček se stříbrným a zlatým třpytivým leskem. Hrnečky s fotkou vám nabízíme v několika tvarech i velikostech, použitým materiálem je keramika, sklo i kov. Novinkou jsou pivní korbely. Překvapte vaše blízké a připravte jim originální dárek, který v nich každý den vzbudí příjemné vzpomínky a úsměv. Darujte jim fotohrnek.