Pro zobrazení produktů zvolte jednu z kategorií zobrazených výše
Poskytnutím Vaší fotografie se zaručujete, že jste vlastníkem autorských práv pro její užití.


Dárek z lásky i pro radost

Videonávod jak udělat fotodárek  

Připravte pro své blízké dárek s opravdovým osobním kouzlem. Důležitá životní událost, výjimečně povedená dovolená, životní výročí, ale i fotografie dětí, vnoučat, pracovního kolektivu. Zajímavě zpracovaná fotografie vás může provázet celý den. Přivede zpátky krásné vzpomínky při jediném pohledu. V našem e-shopu vám nabízíme novinky, ale i klasické typy fotodárků.

S přispěním nejmodernější technologie dokážeme vaše obrázky přenést téměř na jakýkoli formát i předmět.
Fotodárky mohou sloužit jako zajímavá dekorace, zejména se jedná o polštářky, doplňky z textilního materiálu, hodiny, kameny. Obrázek vašich nejbližších vás však může provázet i v běžném dni jako praktický předmět ve formě peněženky, tašky, batohu. Speciálním veselým dárkem jistě budou fotohry, foto puzzle, buttony, magnetky nebo sněžítka.
Fotodárky s logem a názvem firmy jsou i vhodným a přitom levným propagačním a reklamním dárkem pro firmy.

Nejznámějším a nejžádanějším formátem pro přetisk fotografie jsou stále hrnečky. U nás můžete vybírat z řady velikostí, tvarů i materiálů. V nabídce nechybí ani atraktivní typ s termosenzitivní vrstvou. Ta reaguje na teplotu nápoje a použitou fotografii postupně odhaluje. Novinkou v nabídce jsou pak i pivní korbele.

Záleží nám na tom, aby zhotovený dárek udělal radost. Dbáme na kvalitní přetisk barev, zachováme kontrast, plnou ostrost a správné umístění obrázku. Důležitý je však i podklad, který nechá obrázek vyniknout. U všech produktů vždy vybíráme kvalitní a trvanlivé materiály. Dbáme na odolnost vůči mechanickému poškození i odolnosti vůči UV záření. Využitím nejmodernějších technologií, ale také pečlivostí vám můžeme garantovat krásný a kvalitní dárek.

Naše dárky nemusíte opatrně odložit na poličku. Naopak - budeme rádi, když zhotovené dárky budete používat každý den. Rádi vám poradíme s výběrem vhodné fotografie i typu produktu. Fotodárky za vás vyřeší vánoční dárky i narozeniny. Neutrácejte za nevhodné dárky, neopakujte každou sezonu stejné očekávané drobnosti. Buďte originální a překvapte. Potěšte své blízké praktickým a milým dárkem.

U všech fotodárků vám můžeme garantovat i velmi příznivou cenou. Vyzkoušejte si klidně některý z nabízených produktů jen tak - pro radost. Dárek s vtipnou fotografií může být milou pozorností i kolegům v práci, přátelům. Udělejte radost sobě - vzpomínkou na příjemné chvíle.  

Videonávod jak udělat fotodárek