POZOR!

Objednávky kalendáře a tiskoviny na papír zadané do 11.12. 23:59

stihneme do Vánoc vyrobit. 

Zbytek produktů do 13.12. ale raději se informujte

AKCE FOTOKALENDÁŘE 3 + 1 ZDARMA  pokračuje dál

Pokud je Vaše sdělení opravdu důležité - VOLEJTE.

(např. storno objednávky.), jinak se může stát, že si email přečteme pozdě a objednávka již bude vyrobená. 

informace jak vypadá vaše objednávka  zjistíte sami přihlášením do systému zde 

WEB NENÍ OPTIMALIZOVANÝ PRO OBJEDNÁVÁNÍ MOBILEM NEBO TABLETEM. POKUD NĚCO NEFUNGUJE POUŽIJTE PROSÍM PC 

Děkujeme za pochopení a přejeme hodně radosti při vybírání a tvorbě dárků

Pro zobrazení produktů zvolte jednu z kategorií zobrazených výše
Poskytnutím Vaší fotografie se zaručujete, že jste vlastníkem autorských práv pro její užití.


Dárek z lásky i pro radost

Videonávod jak udělat fotodárek  

Připravte pro své blízké dárek s opravdovým osobním kouzlem. Důležitá životní událost, výjimečně povedená dovolená, životní výročí, ale i fotografie dětí, vnoučat, pracovního kolektivu. Zajímavě zpracovaná fotografie vás může provázet celý den. Přivede zpátky krásné vzpomínky při jediném pohledu. V našem e-shopu vám nabízíme novinky, ale i klasické typy fotodárků.

S přispěním nejmodernější technologie dokážeme vaše obrázky přenést téměř na jakýkoli formát i předmět.
Fotodárky mohou sloužit jako zajímavá dekorace, zejména se jedná o polštářky, doplňky z textilního materiálu, hodiny, kameny. Obrázek vašich nejbližších vás však může provázet i v běžném dni jako praktický předmět ve formě peněženky, tašky, batohu. Speciálním veselým dárkem jistě budou fotohry, foto puzzle, buttony, magnetky nebo sněžítka.
Fotodárky s logem a názvem firmy jsou i vhodným a přitom levným propagačním a reklamním dárkem pro firmy.

Nejznámějším a nejžádanějším formátem pro přetisk fotografie jsou stále hrnečky. U nás můžete vybírat z řady velikostí, tvarů i materiálů. V nabídce nechybí ani atraktivní typ s termosenzitivní vrstvou. Ta reaguje na teplotu nápoje a použitou fotografii postupně odhaluje. Novinkou v nabídce jsou pak i pivní korbele.

Záleží nám na tom, aby zhotovený dárek udělal radost. Dbáme na kvalitní přetisk barev, zachováme kontrast, plnou ostrost a správné umístění obrázku. Důležitý je však i podklad, který nechá obrázek vyniknout. U všech produktů vždy vybíráme kvalitní a trvanlivé materiály. Dbáme na odolnost vůči mechanickému poškození i odolnosti vůči UV záření. Využitím nejmodernějších technologií, ale také pečlivostí vám můžeme garantovat krásný a kvalitní dárek.

Naše dárky nemusíte opatrně odložit na poličku. Naopak - budeme rádi, když zhotovené dárky budete používat každý den. Rádi vám poradíme s výběrem vhodné fotografie i typu produktu. Fotodárky za vás vyřeší vánoční dárky i narozeniny. Neutrácejte za nevhodné dárky, neopakujte každou sezonu stejné očekávané drobnosti. Buďte originální a překvapte. Potěšte své blízké praktickým a milým dárkem.

U všech fotodárků vám můžeme garantovat i velmi příznivou cenou. Vyzkoušejte si klidně některý z nabízených produktů jen tak - pro radost. Dárek s vtipnou fotografií může být milou pozorností i kolegům v práci, přátelům. Udělejte radost sobě - vzpomínkou na příjemné chvíle.  

Videonávod jak udělat fotodárek